برخی اوقات می گویند هرچه بکاری همان را درو می کنی
بنابراین باید به شدت به مطالعه قوانین پرداخته و ویدیو های آموزشی که قبلا خریداری شده را خوب گوش کنم

دیروز از تهران برگشتیم
روز پنجشنبه
به ترتیب حقوق مدنی ، آیین دادرسی مدنی و حقوق تجارت
و روز جمعه

حقوق جزا ، آیین دادرسی کیفری ، حقوق ثبت و امور حسبی

را امتحان دادم

@@

در هنگام چاپ کارت ورود به جلسه متن زیر به کارت ورود به جلسه پیوست بود

بسمه تعالی
کانون وکلای دادگستری مرکز
دستورالعمل اختبار کتبی

1)کارآموزان مجاز به شرکت در اختبار کتبی و شفاهی می توانند از نشانی اینترنتی (novitate.icbar.org) کارت ورود به جلسه اختبار کتبی خود را دریافت کنند.
2)زمان برگزاری اختبار کتبی و شماره صندلی مربوط به هر درس از اختبار ، درکارت ورود به جلسه و روبروی درس مربوط نوشته شده است.
3)درب ورودی سالن اختبار سی دقیقه قبل از ساعت مقرر بسته می شود لذا ضرورت دارد کارآموزان نیم ساعت قبل از شروع در محل حاضر باشند.
4) کارآموزانی که در زمان شروع اختبار هر درس در جلسه حاضر نباشند، غائب محسوب و نمره درس مربوط صفر منظور می شود.
5)همراه داشتن اصل پروانه کارآموزی معتبر، کارت ملی و کارت ورود به جلسه در تمامی جلسات اختبار الزامی است.
6)مجموعه قوانین مورد نیاز برای استفاده در اختبار کتبی و شفاهی در اولین جلسه اختبار کتبی به کارآموزان تحویل می شود بنابراین نیازی به همراه داشتن کتاب های قانون نیست.
7)همراه داشتن هر گونه وسیله اضافی از قبیل تلفن همراه ، جزوه ، کتاب اعم از اینکه از آنها استفاده شود یا خیر، تخلف محسوب می شود.
8)در جلسه اختبار مبادله کتاب و یادداشت بین کارآموزان ممنوع است.
9)کارآموزان باید نام و نام خانوادگی، شماره پروانه و ماده امتحانی را بر روی سربرگ پاسخنامه درج کنند، اوراق فاقد مشخصات مذکور تصحیح نخواهد شد.
10)پاسخ سوال باید فقط در داخل کادر مخصوص در پاسخنامه نوشته شود. درج مطلب در حاشیه ، خارج از کادر و پشت صفحه فاقد اعتبار است و جزء پاسخ لحاظ نمی شود.
11)فقط از خودکار آبی یا مشکی استفاده شود.
12)بکار بردن هر گونه علامت و جمله زائد در پاسخنامه از قبیل درج نام و نام خانوادگی ، شماره پروانه، امضاء و نیز درج جملات بی ارتباط با پاسخ ممنوع است.
13)پاسخ به هر سوال باید مشخص و منجز باشد به نحوی که معلوم باشد هر پاسخ مربوط به کدام سوال و چه قسمتی از آن است.
14)پاسخ سوالات باید خوانا و بدون قلم خوردگی نوشته شود. در صورتی که پاسخ خوانا نباشد، تصحیح نخواهد شد. چنانچه بر روی قسمتی از پاسخ خط کشیده شود، حتی اگر پاسخ درست باشد، تصحیح نخواهد شد.
15)در جلسه اختبار، کمک گرفتن از دیگران یا کمک کردن به دیگران برای پاسخگویی به سوالات ، عدم تحویل یا خارج کردن پاسخنامه از جلسه اختبار یا امحاء آن تخلف محسوب می شود.
16)در صورت وقوع تخلفات پیش بینی شده در مواد فوق الذکر، نمره کارآموز در درس مربوط ، صفر منظور می شود. در صورت تکرار، کارآموز از ادامه اختبار محروم و مردود خواهد بود.
17)فرستادن دیگری به جای خود به جلسه اختبار تخلف محسوب و کارآموز علاوه بر محرومیت از ادامه اختبار، جهت اعمال تبصره 3 ماده 6 قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت دادگستری به ریاست کانون معرفی خواهد شد.همچنین فردی که بجای کارآموز در جلسه اختبار شرکت کرده به دادسرای عمومی و در صورتی که وکیل یا کارآموز باشد به دادسرای انتظامی معرفی خواهد شد.
18)حداقل نمره قبولی در اختبار معدل ده از بیست است . چنانچه معدل کل بین ده تا دوازده باشد ، یک نمره کمتر از هفت و در صورتی که بالاتر از دوازده باشد ، دو نمره کمتر از هفت قابل پذیرش است. تبصره – در معدل گیری هر درس ضریب نمره اختبار کتبی (3) و شفاهی (2) خواهد بود.
19)این برگ قابل دریافت از گزینه (دریافت کارت ورود به جلسه اختبار کتبی) از نشانی novitiate.icbar.org است که به منزله ابلاغ به کارآموزان شرکت کننده در اختبار کتبی و شفاهی می باشد.
20)برنامه زمانی اختبار شفاهی طبق برنامه تنظیمی قابل دریافت از گزینه (دریافت کارت ورود به جلسه اختبار شفاهی) از نشانی (novitiate.icbar.org) است که به منزله ابلاغ به کارآموزان شرکت کننده در اختبار شفاهی می باشد.

متن زیر هم زیر جدول زمانی امتحان برد

1-همراه داشتن کارت ورود به جلسه اختبار کتبی، اصل کارت ملی و پروانه کارآموزی در تمامی جلسات اختبار الزامی است.
2- فقط استفاده از مجموعه قوانین ارائه شده توسط کانون مجاز می باشد.
3- از همراه داشتن هر گونه وسیله اضافی در جلسات اختبار کتبی – به ویژه تلفن همراه و کتاب های متفرقه – خودداری کنید.

علی پارساپورمشاهده نوشته ها

Avatar for علی پارساپور

من به موضوعاتی چون سیاست، مشکلات اجتماعی، و فناوری علاقه دارم از به رنگ سبز برای انتشار مطالب مورد نظرم استفاده می کنم همچنین سایت عدل پیما را برای کسب درآمد از طریق مشاوره ی آنلاین حقوقی ایجاد کرده ام

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!